Klubbmesterskapet 2015

Her kan du se alle resultatene fra klubbmesterskapet på ski 2015.

 

Offisiell resultatliste 23.02.2015

 

0-5 år

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Austad Røang, Viktoria NEIL 111

 

Ottinsen, Noah NEIL 113

 

Tømte, Kristine NEIL 114

 

Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 5

 

G 6 - 800m

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Morterud, Daniel Hoff NEIL 121

 

Trandum, Even NEIL 119

 

Wenger, Peder NEIL 120

 

Østby, Anders NEIL 122

 

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5

 

J 6

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Duna Eide, Vårinn Maria NEIL 126

 

Gulbrandsen, Leah NEIL 129

 

Hansen, Gry Anine Sververmoen NEIL 127

 

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

 

G 7

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Brustad, Kristian Aabogh NEIL 133

 

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

J 7

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Hammer, Isabell NEIL 140

 

Mauseth Hoksvold, Linnea NEIL 138

 

Sander, Ida NEIL 141

 

Østen Johansen, Leah NEIL 139

 

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 4

 

G 10 - 1km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Akre Villåsen, Joar NEIL 148

 

Engh, Even NEIL 146

 

Kjølsvik, Andreas NEIL 145

 

Wuttudal, Ole Peder NEIL 147

 

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

 

J 10

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Duna Eide, Alva Ingelin NEIL 155

 

Finsbråten, Anna Sophia NEIL 156

 

Myrhaug, Maren Emilie NEIL 152

 

Spjeld, Josefine NEIL 153

 

Weaas, Henriette Talaksen NEIL 154

 

Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

 

G 9

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Engebretsen, Amund DønnumNEIL 163

 

Gill Sandholt, Jørgen NEIL 160

 

Limbodal Ørbæk, Kristian NEIL 161

 

Smedsrud, Magnus NEIL 162

 

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

 

G 8

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Emilsen-Langø, Christian NEIL 176

 

Gulbrandsen, Lucas NEIL 169

 

Hilton Fossum, Sondre NEIL 168

 

Morterud, Markus Hoff NEIL 175

 

Pedersen, Alfred NEIL 172

 

Ramanaukas, Kestutias NEIL 167

 

Røang, William Austad NEIL 171

 

Saxhaug, Erik NEIL 166

 

Skovseth, Tobias Hansen NEIL 174

 

Sundby, Thorbjørn NEIL 173

 

Zandwijken, Fabian NEIL 170

 

Fullførte:11 Påmeldte:11 Startende: 11

 

 J 8

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

Høydal, Liv Grete NEIL 128

 

Jørgensen, Hanna NEIL 181

 

Rimkute, Simona NEIL 183

 

Tande, Mathea Ettestad NEIL 182

 

Wenger, Erika NEIL 180

 

Zandwijken, Celin NEIL 184

 

Fullførte:6 Påmeldte:7 Startende: 7

 

G 11 - 2 km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Martin Aabogh Brustad NEIL 192 10:49 00:00

 

2 Fredrik Fredriksen NEIL 190 11:30 00:41

 

3 Bjørnar Braathen NEIL 191 12:24 01:35

 

4 Dag Andre Fossum NEIL 189 14:40 03:51

 

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

 

 J 11

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Nina Akre Villåsen NEIL 196 11:59 00:00

 

2 Malin Dalbo NEIL 197 12:55 00:56

 

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

G 12

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Hermann Ettestad Tande NEIL 201 11:16 00:00

 

2 Peder Pedersen NEIL 202 11:24 00:08

 

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

J 12

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Martine Smedsrud NEIL 208 08:44 00:00

 

2 Hedda Tømte NEIL 206 09:20 00:36

 

3 Hedvig Gill Sandholt NEIL 207 10:20 01:36

 

4 Helle Øby NEIL 209 12:23 03:39

 

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4

 

G 13

 

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Johannes Gustavsen EVS 213 09:53 00:00

 

2 Simen Saxhaug NEIL 214 11:09 01:16

 

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

J 13

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Louise Wuttudal NEIL 218 13:01 00:00

 

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

G 15 - 3 km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Even Hognestad NEIL 224 09:19 00:00

 

2 Kristian Marius Wuttudal NEIL 223 09:39 00:20

 

3 Robert Melby Hansen NEIL 222 10:31 01:12

 

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

 

Kvinner-S, kort - 2 km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Tina Limbodal NEIL 241 10:36 00:00

 

2 Tone Julsrud Jørgensen NEIL 243 11:31 00:55

 

3 Ida Engh NEIL 233 11:51 01:15

 

4 Rita Weaas NEIL 247 12:17 01:41

 

5 Therese Austad NEIL 237 12:42 02:06

 

6 Ine Andreassen NEIL 232 13:08 02:32

 

7 Mari Trandum NEIL 238 13:20 02:44

 

8 Dagny Røang NEIL 240 13:45 03:09

 

9 Mette Ettestad Tande NEIL 236 14:18 03:42

 

10 Marianne Pedersen NEIL 234 14:36 04:00

 

11 Mariell Talberg NEIL 229 14:47 04:11

 

12 Lise Mette Hansen NEIL 245 15:48 05:12

 

13 Lise Kommisrud NEIL 244 17:59 07:23

 

14 Camilla Wethal NEIL 239 19:12 08:36

 

DN15S Anne Line Engebretsen NEIL 242

 

DNS Frida Gulbrandsen NEIL 230

 

DNS Gyrid Fredriksen NEIL 231

 

DNS Linn Tømte NEIL 235

 

DNS Trine Kjølsvik NEIL 228

 

DNS Vibeke Hansen NEIL 227

 

DNS Lena Anita Jensen Zakariassen NEIL 246

 

Fullførte:14 Påmeldte:21 Startende: 20

 

J 17 - 2x2 km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Emma Bjørndal NEIL 251 16:58 00:00

 

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

Kvinner-S, lang

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Bjørg Helene Gustavsen EVS 257 17:20 00:00

 

2 Lene Wuttudal NEIL 256 19:01 01:41

 

3 Gro Arnesen NEIL 259 19:36 02:16

 

4 Ingrid Hognestad NEIL 255 19:39 02:19

 

5 May Linn Østen NEIL 258 21:59 04:39

 

6 Monica Hoff NEIL 260 22:28 05:08

 

Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6

 

G 16 - 3 km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Lars Jørgen Braathen NEIL 264 10:03 00:00

 

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

Menn-S, kort - 3 km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Anders Muggerud NEIL 271 11:05 00:00

 

2 Jostein Sandholt NEIL 276 11:34 00:29

 

3 Oddbjørn Skovseth NEIL 272 12:39 01:34

 

4 Tom Villåsen NEIL 269 13:08 02:03

 

5 Tom Atle Dalbo NEIL 281 13:24 02:19

 

6 Terje Fredriksen NEIL 273 13:55 02:50

 

7 Roar Saxhaug NEIL 279 14:04 02:59

 

8 Kestitus Ramanaukas NEIL 278 15:47 04:42

 

9 Petras Rimkute NEIL 274 15:59 04:54

 

10 Lars Spjeld NEIL 270 17:31 06:26

 

11 Terje Kjølsvik NEIL 277 18:48 07:43

 

12 Kenneth Gulbrandsen NEIL 268 22:33 11:28

 

DN13S Martin Myrhaug NEIL 275

 

Fullførte:12 Påmeldte:13 Startende: 13

 

Menn 17-19 - 2x3km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Øyvind Bjørndal NEIL 285 19:23 00:00

 

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

Menn-S, lang - 2x3km

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

 

1 Lars Anders Tenold NEIL 291 18:05 00:00

 

2 Henning Weaas NEIL 298 18:06 00:01

 

3 Kristian Myrer NEIL 294 19:09 01:04

 

4 Atle Aas NEIL 296 20:15 02:10

 

5 Bjarne Aurstad NEIL 292 20:27 02:22

 

6 Stian Ørbæk NEIL 290 21:17 03:12

 

7 Terje Aasen NEIL 295 22:01 03:56

 

8 Anders Fossum NEIL 297 22:12 04:07

 

9 Amund Strand NEIL 280 22:17 04:12

 

10 Steinar Hognestad NEIL 289 25:48 07:43

 

DN11S Eivind Engh NEIL 293

 

Fullførte:10 Påmeldte:11 Startende: 11

 

Totalt: Antall: 117

 

Aktiviteter

Ingen hendelser

Sponsorer


Copyright © 2015. All Rights Reserved.